Regulamin sklepu

Witamy
Prosimy o zapoznanie się z ogólnymi zasadami dokonywania zakupów w sklepie internetowym
www.nasionaholenderskie.pl
należącym do AGROPLANET Michał Kwiatkowski, ul. Fabryczna 1A, 05-660 WARKA.

1. Klient dokonujący zakupów za pośrednictwem witryny internetowej posiada uprawnienia identyczne do uprawnień stosowanych w pozostałych placówkach handlowych.


2. Odstąpienie od umowy kupna (zwrot sprawnego towaru zakupionego w naszym sklepie), bez podawania przyczyny jest możliwe w ciągu 14 dni roboczych od chwili fizycznego otrzymania towaru (decyduje data doręczenia przesyłki). Towar nie może nosić śladów używania, a także musi posiadać oryginalne, nieuszkodzone opakowanie.

3. Reklamacje i zwroty towarów niepełnowartościowych (uszkodzonych) odbywają się zgodnie z obowiązującymi przepisami, na warunkach ustalanych przez producenta.

4. Prosimy o sprawdzanie stanu przesyłki i jej zawartości w obecności dostarczającego ją listonosza lub kuriera - w przypadku stwierdzenia uszkodzenia opakowania w momencie dostarczenia, prosimy o sporządzenie protokołu z opisem uszkodzeń i NIE ODBIERANIE JEJ !!!

5. Klientem naszego sklepu, zgodnie z obowiązującymi przepisami może zostać osoba, która ukończyła 18 lat i posiada zdolności do zawierania umów cywilno-prawnych. Osoby młodsze mogą korzystać ze sklepu wyłącznie za zgodą rodziców lub opiekunów.

6. Odwiedzając nasz sklep i przeglądając naszą ofertę pozostajesz anonimowym klientem. Do Ciebie należy decyzja czy chcesz udostępnić nam informacje o sobie czy też nie. Dopiero w momencie założenia konta użytkownika sklepu, system nasz zaczyna gromadzić dane niezbędne do realizacji zamówienia.

7. Szanując Twoją prywatność pragniemy Cię zapewnić, iż dane przekazane nam przez Ciebie nie zostaną wykorzystane do jakichkolwiek innych celów niż dokonywanie zakupów w naszym sklepie. W każdej chwili możesz zwrócić się do nas z prośbą o usunięcie swojego konta, a wraz z nim wszystkich udostępnionych nam informacji.

8. Bazy danych z informacjami o klientach są zabezpieczone zgodnie z najnowszymi wymogami. Dodatkowo, każdorazowa próba odczytania tych danych przez osoby nieupoważnione jest szczegółowo rejestrowana w systemie. Pozwala nam to na przekazywanie informacji o potencjalnych włamaniach odpowiednim organom ścigającym tego typu działania.

9. Wszystkie ceny towarów prezentowanych na naszych stronach zawierają podatek VAT.

10. INFORMACJE O PRZEBIEGU REALIZACJI I WYSYŁKI ZAMÓWIEŃ
Po złożeniu zamówienia Klient jest automatycznie informowany listem e-mail o zarejestrowaniu zamówienia w systemie.
Każde zarejestrowane zamówienie jest przez nasz sklep potwierdzane pocztą e-mail lub w indywidualnych przypadkach telefonicznie w ciągu najbliższych 24 godzin od momentu jego zarejestrowania (dotyczy dni roboczych). Potwierdzenie to zawiera m.in. informację o terminie realizacji zamówienia. W razie braku zamówionego towaru klient zostanie poinformowany bądź zamówienie zostanie anulowane. Ponadto, każdorazowo po zmianie statusu zamówienia (np. opóźnieniu w realizacji, wysyłce towaru do Klienta itp.) sklep wysyła informację e-mail do Klienta. W przypadku niemożności skontaktowania się z zamawiającym z powodów od sklepu niezależnych (np. błędnie wpisany lub fikcyjny adres e-mail lub nr. telefonu) oraz w przypadku podania niepełnych danych adresowych - ZAMÓWIENIA NIE BĘDĄ REALIZOWANE.
Zarejestrowany Klient ma możliwość sprawdzenia statusu zamówienia po zalogowaniu się na swoim koncie w sklepie.
Standardowy czas realizacji zamówienia od momentu jego potwierdzenia przez sklep wynosi 2-14 dni roboczych, co zależy od dostarczenie towaru przez Pocztę Polską bądź kuriera UPS. W razie zamówienia towaru i przedpłaty przelewem, wówczas, gdy klient odmówi odbioru przesyłki to ponosi koszt przesyłki i zwrotu, w kwocie koszt przesyłki x2. WE DON'T SEND ORDERS OUTSIDE THE COUNTRY!

11. Produkt będący środkiem ochrony roślin, może nabyć jedynie osoba pełnoletnia, która ukończyła odpowiednie szkolenie w tym zakresie, określone w art. 28 Ustawy o środkach ochrony roślin.

Na wszystkie pozostałe pytania, dotyczące sklepu i sprzedawanych w nim towarów chętnie odpowiemy za pośrednictwem poczty e-mail: sklep@agroplanet.pl lub telefonicznie pod nr. 692-488-529
 

Wróć